top of page
Image by Xan Griffin

Rozwój Osobisty

Rozwój osobisty - Terapia na czym polega?

Praca z psychologiem to nie tylko leczenie zaburzeń psychicznych i zajmowanie się trudnościami. To również samorozwój. Doskonalenie kompetencji w obszarze który dana osoba chce rozwijać. Może to być zarówno praca dotycząca życia prywatnego jak i zawodowego.

Główny Cel Konsultacji

Wspólnie Stworzony dostosowany indywidualny program pomoże określić cele, podążać według określonego planu i odnieść zamierzony sukces. Zmiana sposobu w jaki patrzysz na siebie i otaczający Cię świat pozwoli zmienić życie na bardziej satysfakcjonujące. A z codzienności czerpać więcej radości.

Jak Wyglądają Konsultacje

Podczas spotkań określasz swoje cele, planujesz działania, wykorzystujesz swoje zasoby, wiedze i doświadczenie. W procesie pracy klient zwraca uwagę na aspekty nad którymi może pracować i co może kontrolować. Poznaje swoje mocne strony i zasoby które może wykorzystać. Rozwój osobisty to jedna z lepszych inwestycji, inwestycja w siebie. Dzięki uświadomieniu sobie słabszych stron, pracy i kontroli nad nimi, a przede wszystkim dzięki zwróceniu uwagi na zasoby i mocne strony, efektywnemu wykorzystaniu ich możemy odnieść sukces w każdej dziedzinie swojego życia.

Żeby osiągnąć sukces musisz uwierzyć, że możesz to zrobić. Kolejnym krokiem na zaczęcie jest podjęcie działania. Nie będzie łatwo ale gwarantuje, że na końcu drogi powiesz, że było warto. Bo czas i tak mija a kluczowym jest to co z nim zrobisz- jak go wykorzystasz.

Rozwój Osobisty: O mnie
Image by Loïc Lassence

Kontakt

nr telefonu : 505 125 623

Mail: hubimprovement@gmail.com

Dziękujemy za przesłanie!

Rozwój Osobisty: Kontakt
bottom of page