top of page

Klaudia Put

 HR Biznes Partner, Psychoterapeuta, Rekruter IT.

173801089_4320104491355589_8955700477867853893_n.jpg


Z wykształcenia Psycholog, Psychoterapeuta. Absolwentka psychologii oraz czteroletniej szkoły psychoterapii rekomendowanej przez Polskie Towarszystko Psychiatryczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Kluczowym jest dla mnie rozwój dlatego też swoje kwalifikacje nieustanie podnoszę biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach.


 Aktywnie Hr Biznes Partner i Specjalista ds. rekrutacji w branży IT/ Blockchain.  

W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu psychologii klinicznej z działaniami biznesowymi. Współpracując z Incat zajmuję się rekrutacją i budowaniem zespołów. W procesie rekrutacji poprzez rozpoznanie, zrozumienie emocji i potrzeb budując relacje interpersonalne dążę do zagwarantowania potencjalnemu pracownikowi satysfakcji z wykonywanych funkcji.

,, Efektywna rekrutacja jest wówczas gdy dążymy do dobra pracownika dając mu możliwość na rozwój i poczucie spełnienia” - Nie ma idealnych pracowników kluczowym jest odpowiednie dopasowanie poprzez rozpoznanie potrzeb obu stron.

Stan psychofizyczny drugiego człowieka nie jest mi obojętny. Od 2015 roku zajmuje się wsparciem i dbałością o komfort psychiczny. Pracuję psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi w nurcie integratywnym łączącym techniki psychoterapii psychodynamicznej z poznawczo- behawioralną. Prowadzę psychoterapię  i wsparcie psychologiczne pracowników opierając się na terapii akceptacji i zaangażowania.

Od świadomości siebie, rozpoznawania własnych potrzeb, emocji, schematów myślenia i działania poprzez nabywanie umiejętności regulacji stanów emocjonalnych, efektywności działania i decyzyjności w sytuacjach stresogennych do osiągania stawianych sobie celów.

  

O mnie: O mnie
bottom of page