top of page
173801089_4320104491355589_8955700477867853893_n.jpg

Klaudia Put

 Psychoterapeuta, HR Biznes Partner,  Rekruter IT.

Z wykształcenia Psycholog, Psychoterapeuta. Absolwentka psychologii oraz czteroletniej szkoły psychoterapii rekomendowanej przez Polskie Towarszystwo Psychiatryczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Kluczowym jest dla mnie rozwój, dlatego też swoje kwalifikacje nieustanie podnoszę biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach.

Obecnie działam aktywnie jako Hr Biznes Partner i Specjalista ds. rekrutacji w branży IT.


Moja praca codzienna obejmuje zarówno kontakt z osobami z tej branży, jak i prowadzenie sesji psychoterapeutycznych.

Podczas terapii moim celem jest wspólna praca z pacjentem nad eksploracją emocji, dążenie do głębszego zrozumienia samego siebie oraz budowanie więzi z własną osobą. W dzisiejszym intensywnym świecie dbanie o własne emocje jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i szczęścia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Podczas sesji psychoterapeutycznych koncentrujemy się na badaniu Twoich wewnętrznych motywacji, wzorców zachowań i lęków, aby pomóc Ci stworzyć zdrowe podstawy do osobistego i zawodowego rozwoju.

Przyglądamy się temu co funkcjonuje a co jest dysfunkcyjne.

Dzięki terapii możemy razem pracować nad zwiększeniem samoświadomości, umiejętnościami radzenia sobie ze stresem oraz zwiększaniem Twojej autentyczności poprzez zrozumienie własnych potrzeb i motywów, które prowadzą do ogólnego poczucia szczęścia.

Tematy, z którymi przede wszystkim pracuję, to:

  • brak satysfakcji i radości pomimo osiągniętego sukcesu

  • nadodpowiedzialność

  • nadmierna potrzeba kontroli

  • perfekcjonizm

  • trudności w relacjach partnerskich,

  • lęk przed bliskością vs nadmierna potrzeba bliskości , atencji

  • zaburzenia odżywania, kształtowanie zdrowej relacji z jedzeniem.

Rzeczywistość branżowa nie jest mi obca od kilku lat działam również w tym ,, świecie"​

W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu psychologii klinicznej z działaniami biznesowymi. Współpracując z Incat zajmuję się rekrutacją i budowaniem zespołów. W procesie rekrutacji poprzez rozpoznanie, zrozumienie emocji i potrzeb budując relacje interpersonalne dążę do zagwarantowania potencjalnemu pracownikowi satysfakcji z wykonywanych funkcji.

,, Efektywna rekrutacja jest wówczas gdy dążymy do dobra pracownika dając mu możliwość na rozwój i poczucie spełnienia” - Nie ma idealnych pracowników kluczowym jest odpowiednie dopasowanie poprzez rozpoznanie potrzeb obu stron.

To co dla mnie najważniejsze to zgoda z własnym sobą, autentyczność i uświadomienie sobie swoich potrzeb

Bo jeśli nie wiesz czego potrzebujesz jak o to poprosić?

Od świadomości siebie, rozpoznawania własnych potrzeb, emocji, schematów myślenia i działania poprzez nabywanie umiejętności regulacji stanów emocjonalnych, efektywności działania i decyzyjności w sytuacjach stresogennych do osiągania stawianych sobie celów.

  

Kontakt
O mnie: O mnie
bottom of page