top of page

Recenzje i opinie

Male Portrait

Korzystam z pomocy Pani Klaudii od kilku miesięcy. Dzięki regularnym sesjom udało mi się zrozumieć przyczyny wielu mechanizmów ograniczających mnie w codziennym życiu (zarówno zawodowym jak i prywatnym) i skutecznie im zaradzać. Obecnie widzę zdecydowaną poprawę w swoim zdrowiu psychicznym. Śmiało polecam współpracę z Panią Klaudią

Kuba

Middle Aged Woman

Bardzo polecam sesje z Pania Klaudia, potrafi dostrzec na czym nalezy sie skupic, jak zrozumiec wlasne emocje. Kazda sesja konczy sie u mnie pozytywnym podejsciem do zycia. Bardzo odpowiada mi rowniez forma wizyt online.

Żaneta

Elegant Female

Od 2 lat pracuję z Panią Klaudią na psychoterapii online. W tym okresie nastąpił szereg pozytywnych zmian w moim życiu, przede wszystkim związanych z jakością moich relacji i z funkcjonowaniem na "własnych zasadach". Umówienie na pierwszą wizytę odbyło się przez internet i nie sprawiało żadnych trudności. Pani Klaudia jest bardzo zaangażowana w pracę z pacjentem, zawsze odpowiada na bieżące potrzeby, a nawet wysyła dodatkowe materiały w okresie pomiędzy sesjami. Podsumowując, serdecznie polecam :)

Anna

Recenzje i opinie

Woman in Yellow

Z Pania Klaudią spotykam sie od 8 miesiecy. Z czystym sumieniem moge polecic pania ja jako terapeutke. Za kazdym razem czuje sie wysluchana i zrozumiana. Przez ten caly czas bardzo duzo rzeczy sobie uswiadomilam, zrobilam ogromny krok w strone lepszego zrozumienia siebie, schematow ktore stosuje i zakorzenionych gleboko we mnie sposobow postepowania ktore warunkuja moje zycie i wybory. Tak jak poprzedni komentarz Pani Klaudia mimo ze wysłucha to jeszcze przesyła materiały które można przeczytać posłuchać aby poczuć się lepiej i porozmawiać o tym na kolejnej sesji.

Olga

Mature Businessman

Dzięki terapii odkryłem wiele mechanizmów w jakich funkcjonowałem, dzisiaj jestem na dobrej drodze budowania zdrowej relacji.

Tomek

Smiling Young Man

Pomimo osiągniętego sukcesu zawodowego nie czułem radości, satysfakcji. Brak Energii brak satysfakcji z dnia na dzień pogłębiał się. Dziś wiem, że szczęście jest w Nas w akceptacji zrozumieniu a nie czekaniu na.. i udowodnianiu innym.

Przemek

bottom of page