Rainbow%20Flower%20Heart_edited.jpg

HUBIMPROVEMENT

 
174844228_487208275976914_60277040790443

KLAUDIA PUT

 Psychoterapeuta, Psycholog, Rekruter IT

Psycholog, Psychoterapeuta, Rekruter IT


Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz psychoterapeutką w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii w Fundacji Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii- rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu psychologii klinicznej z działaniami biznesowymi. W procesie rekrutacji poprzez rozpoznanie, zrozumienie emocji i potrzeb budując relacje interpersonalne dążę do zagwarantowania potencjalnemu pracownikowi satysfakcji z wykonywanych funkcji.

,, Efektywna rekrutacja jest wówczas gdy dążymy do dobra pracownika dając mu możliwość na rozwój i poczucie spełnienia” - Nie ma idealnych pracowników kluczowym jest odpowiednie dopasowanie poprzez rozpoznanie potrzeb obu stron.

Stan psychofizyczny drugiego człowieka nie jest mi obojętny. Od 2015 roku zajmuje się wsparciem i dbałością o komfort psychiczny. Pracuję psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi w nurcie integratywnym łączącym techniki psychoterapii psychodynamicznej z poznawczo- behawioralną. Prowadzę psychoterapię  i wsparcie psychologiczne pracowników opierając się na terapii akceptacji i zaangażowania. Od świadomości siebie, rozpoznawania własnych potrzeb, emocji, schematów myślenia i działania poprzez nabywanie umiejętności regulacji stanów emocjonalnych, efektywności działania i decyzyjności w sytuacjach stresogennych do osiągania stawianych sobie celów.


  

Pomoc psychoterapeutyczną kieruje do osób które:

  • mają trudności z rozumieniem i regulacją własnych emocji

  • przeżywają chroniczny stres

  • borykają się z objawami psychosomatycznymi

  • zmagają się z zaburzeniami nastroju, depresją i obniżonym poczuciem własnej wartości,

  • cierpią z powodu zaburzeń lękowych

  • pragną pozbyć się nieustannego poczucia winny i lęku przed podejmowaniem decyzji

  • nie radzą sobie z nadmierna odpowiedzialnością 

  • doświadczają trudności w nawiązywaniu i budowaniu  relacji zawodowych jak i prywatnych,

  • zmagają się z zaburzeniami odżywiania ( Anoreksja, Bulimia, Kompulsywne Objadanie, Zajadanie stresu- Emocji) - Udzielam konsultacji w tym zakresie. pracując nad sposobami wdrażania zdrowych nawyków żywieniowych, skupiając się przede wszystkim na sferze emocjonalno- motywacyjnej mobilizacji i utrzymaniu owych postanowień.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu funkcjonowania psychofizycznego człowieka. Swoją wiedzę i kompetencje nieustannie pogłębiam organizując jak i  uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach, a pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

HUBIMPROVEMENT -ZMIANA JEST MOŻLIWA

Image by Amy Shamblen