top of page

Psychoterapia jako benefit dla pracowników 

Refaktoryzacja umysłu - Dokonajmy zmiany w kodzie źródłowym

Kontakt

Inwestycja w  rozwój mentalny to:

- Zrozumienie własnych myśli, uczuć i zachowań. Dzięki zrozumieniu siebie możemy żyć pełniej i szczęśliwiej.Czerpiąc satysfakcję w życiu prywatnym jak i zawodowym.
- Szukanie źródeł chronicznego zmęczenia w walce o odzyskanie energii i motywacji. Kiedy wiemy, co nas męczy, możemy podjąć kroki, aby temu zaradzić.


- Redukcja napięć.Kiedy potrafimy się wczuć w drugą osobę, komunikować się z szacunkiem, słuchać innych i wyrażać swoje potrzeby możemy budować lepsze relacje i tworzyć bardziej wydajne i zgrane zespoły.


- Uświadomienie sobie swoich prawdziwych potrzeb to pierwszy krok do ich zaspokojenia i osiągnięcia satysfakcji. Kiedy wiemy, dlaczego robimy to, co robimy, możemy podjąć świadome decyzje o swoim życiu i karierze.Zrozumienie swoich motywacji to klucz do redukcji rotacji i poprawy zdrowia.


- Zrozumienie siebie i źródeł swojego stresu daje możliwości w pełni wykorzystania swojego potencjału i wyzbycie się obawy zagrożeń przed pędzącym rynkiem.

Jakie są zasady współpracy:

-  Sesje psychoterapii odbywają się w formie indywidualnych spotkań online.​

- Pracownicy mają możliwość dostępu do darmowych materiałów e-booków.​

- Osoby zarządzające i liderzy mogą skorzystać w warsztatów prowadzonych przez psychologów/ psychoterapeutów.

 

​- Jest możliwość odbywania sesji również w formie anonimowej

- Pracownik ma prawo wyboru psychoterapeuty dopasowanego do jego energii i preferowanej formy terapii. ​​

- Pracodawca nie ma wglądu w listę pracowników, którzy skorzystali z benefitu. Pracownik umawia się na sesje bezpośrednio przez naszą stronnę.​

​​- Firmie przekazywana jest informacja o ogólnej ilości odbytych godzin psychoterapii wszystkich pracowników w miesiącu.​

Kiedy zgłosić się na konsultację:

Psychoterapia w IT

Pomoc Psychologiczna i Samorozwój W Branży IT 

Funkcjonowanie w dzisiejszym świecie generuje wiele problemów i stresogennych sytuacji. Każdy z nas może doświadczać różnorodnych trudności emocjonalnych i osobistych, z którymi trudno się uporać w pojedynkę. 

Problemy w relacjach, stres, nadmiar obowiązków, wymagań, życie w pośpiechu  może niekorzystnie wpływać na samopoczucie i komfort psychiczny. Problemy te często przekraczają zdolności przystosowawcze, co powoduje eskalację przeżywanych emocji prowadząc często do różnego rodzaju objawów psychosomatycznych. Ból głowy, niestrawności czy ból kręgosłupa często są spowodowane przeżywanym napięciem i mają swoje źródło w problemach natury psychologicznej. 

nsplsh_82caa8ab7e1648039e9c58944a5c9e71~mv2.jpg.webp
Image by James Harrison

Klucz do zrozumienia siebie i uzyskania poczucia satysfakcji

Fundamentem jest wgląd i świadomość przeżywanych emocji. Podczas spotkań z psychoterapeutą dana osoba wnikliwie przygląda się swoim mechanizmom i funkcjonowaniu. 

Uświadamia sobie co jest przyczyną eskalacji jej emocji, nabywa umiejętności radzenia sobie z nimi. Dzięki czemu poprawia swój komfort psychofizyczne, a również pracuje nad samorozwojem.

Kontakt
Image by Rezvani

Psychoterapia okazuje się szczególnie przydatna i skuteczna w świecie introwertyzmu gdzie dane osoby są zamknięte w sobie, nie odczuwają potrzeby spotkań międzyludzkich. Nie dzielą się przeżywanymi emocjami i doświadczeniami uczuciami.
Tendencja do tłumienie napięcia, stresu, który jest nieodłącznym elementem dnia codziennego.  Brak umiejętnego radzenia sobie z odczuwanymi emocjami  nie tylko destrukcyjnie wpływa na ich komfort psychiczny ale również blokuje samorozwój, kreatywność jak i efektywność wykonywanej pracy. Bo niemożliwe jest kreatywne przekraczanie granic swoich możliwości bez zaspokojonych podstawowych potrzeb bezpieczeństwa , zrozumienia siebie swoich emocji, niepokojów poprzez świadomość pragnień i motywacji. 

Tylko taka droga i proces prowadzi na szczyt i daje możliwość ciągłego rozwoju i satysfakcji czerpanej z osiągniętych wyników.

Pobierz darmowego e-booka

Zadbaj o komfort psychofizyczny swoich pracowników

Thanks for submitting!

Image by Melinda Gimpel

Kontakt

nr telefonu : 505 125 623

Mail: hubimprovement@gmail.com

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page